· Нашата фирма покрива повеќе од 5,000m2. Таа има изобилство технологија сила , добра состојба на производство и испитување и внимателен услуга по продажбата. Нашата фабрика се изврши целата управување со квалитетот процес

. Имаме 20sets центар ЦПУ машини, 30 комплети Авто-CNC стругови и други мелење, вежба, мелење, жица за сечење и сл целосна поставува на машини. Ние може да направи инструментално во куќата, а ние може да се направи ODM за нашите различни клиенти. Ние, исто така, имаат професионални инспекција инструмент , како што СММ, тврдоста тестер, сила тестер, roughtness тестер, итн Ние може да се произведуваат различни памук берач делови од ЦПУ обработка process.for JD Памук берач машини .. Исто така, бидете различни финиш на метални делови , како што се хром / никел позлата, боени , anodiz ната и боја.

Контактирајте не Прочитај повеќе

Избрана производи

Нови пристигнувања