· Kompania jonë mbulon mbi 5,000m2. Ajo ka fuqi të bollshme teknologji , gjendje të mirë të prodhimit dhe të provimit dhe të përsosur pas shitjes shërbimi. Bimë jonë ekzekutuar menaxhimit të tërë të cilësisë proces

. Ne kemi 20sets CNC makina qendër, 30 grupe lathes Auto-CNC dhe mulliri tjetër, stërvitje, bluarje, prerja tela etj një grupe të plotë të makinave. Ne mund të bëjë përpunim mekanik në shtëpi dhe ne mund të bëjë ODM për klientët tanë të ndryshme. Ne gjithashtu kemi instrument profesional inspektimit , të tilla si CMM, kontrollor ngurtësinë, forca kontrollor, kontrollor roughtness, etj Ne mund të prodhojë të ndryshme pjesëve picker pambuku nga machining CNC process.for JD makina picker pambuku .. Ne gjithashtu të bëjë të përfundojë të ndryshme në pjesë metalike , si kromit / nikel inkrusturimi, shtresë pluhur , anodiz ing dhe bojë.

Na kontaktoni Lexo më shumë

Featured Produkte

Arritje të reja